| petro313 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine! Imi poate cineva traduce melodia Bad Meets Evil - Lighters ft. Bruno Mars in romana?

dau funndaa! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| COLORATTA a răspuns:

Asta-i pentru tine şi pentru mine, care trăiesc în visele noastre
Suntem cu toţii dreptul în cazul în care ar trebui să fim
Ridicaţi braţele mele stele larg am deschis ochii
Şi acum tot ce vreau pentru a vedea
Este un cer plin de brichete
Un complet de brichete de cer

[Eminem]
Până la data cand auzi acest voi avea deja spirală în sus
Eu nu ar face niciodată nimic pentru a vă permite să laşi dracu 'lumea mea de până
Dacă am fost tu, aş raţă, sau pentru a obţine lovit ca fulgerul,
Fighters continue lupta, pune brichete sus, punctul le "spre cer uh
A avut un vis am fost rege, m-am trezit, inca, regele...
Niplu Acest joc rap este a mea pentru muls,
Până la nimeni altcineva, chiar se simte al naibii de mine, până la "mă omoară
Jur pe Dumnezeu voi fi illest dracului în această muzică
Nu există sau a existat vreodată va fi, nu sunt de acord?
Simte-te liber, dar de acum am refuzul de a acorda vreodată la
Singurul lucru pe care l-am renuntat, folosind nu mai mult scuze
Scuză-mă dacă capul meu este prea mare pentru această clădire
Şi iartă-mă dacă sunt un imbecil obraznic dar masculii sunt slick
Rahat Poppin privind modul în care viaţa oglindită în jurul valorii de tine, ciob-o-rahat
Cine te-sculele încercaţi să copil, oglindită ****, ai făcut exact opusul
Ai rămas aceeaşi cocoş, cauza este încă înapoi cocoş vă intepaturi
Îmi place când spun că le împinge
Cauza nu a fost cu mult timp în urmă, când Marsiall Sambata, luciu lipsit, ameţit
Caci el nu a putut reduce muştar, repliere la nimic
Neclare creier, cauza buzzin el ", trezit de la faptul că noutăţile
Acum te intrebi de ce el o face, cum el nu-l
Nu a fost cauza a avut Buzzards cerc în jurul valorii de capul lui
În aşteptare pentru el să moară, a fost?
Sau a fost el, îi determină pe aceştia căţelele ia scris off
Fundul puţin femeie de moravuri uşoare, deoarece ea dracu ', cred că nu mai contează acum, nu-l
Ce face diferenţa?
Ce-l ia să-l prin cranii de gros
Că acest lucru nu este un rahat
Oamenii nu vin, de obicei, înapoi în acest fel
Dintr-un loc întunecat, care a fost aşa cum am fost în
Doar pentru a ajunge la acest loc
Acum, lăsaţi aceste cuvinte să fie ca o lama a comuta la o cuşcă de coaste vrăjmaşilor
Şi să-l fi cunoscut din ziua asta înainte
Vreau să spun doar datorită cauza ura ta este ceea ce mi-a dat puterea
Asa ca lasa-le un bic cauza ridică am venit cu "5'9, dar ma simt ca si cum as 6'8"

[Bruno Mars]
Asta-i pentru tine şi pentru mine, care trăiesc în visele noastre
Suntem cu toţii dreptul în cazul în care ar trebui să fim
Ridicaţi braţele mele stele larg am deschis ochii
Şi acum tot ce vreau pentru a vedea
Este un cer plin de brichete
Un complet de brichete de cer

[Royce Da 5'9 "]
În momentul în care le auziţi acest voi fi, probabil, deja outtie
Am avans place sa merg la fier toting de a merge si de cumparare 4 sau 5 din homies Iron Man Audi
Tata mi-a spus încetini, băiete, te duci să-l sufla
Şi nu trebuie să se oprească bate un minut
Pentru a spune siady eu l iubesc acelaşi fel în care a făcut pe Dr Dre cronică
Spune-i cât de reală el este sau cât de mare am
Sau cum mi-ar ucide pentru el pentru el să-l cunosc
Am plans lacrimi multe, tata a primit un spate rău
Deci, e drept ca scriu pana el poate chiar în luna martie că oficiul poştal şi spune-le să-l închide
Acum, cariera lui LeBron tricoul lui în 20 de ani
Mă voi opri atunci când eu sunt la foarte de sus
Sunteţi siitted pe mine pe drum în sus
Este zici de a fi o picătură înfricoşător
Cauză ceea ce urcă trebuie să provină de jos
Ai merge în jos pe ceva ce nu doriţi să vedeţi cum ar fi o casetă păros
Fiecare oră, happy hour acum
Viata este acum traznita
Folosit pentru a avea să mănânce pisica pentru a obţine păsărică
Acum, eu sunt doar pisicile meooww, ow
Clasic vacă, întotdeauna în jos pentru masa de captură ca Pacquiao
Ya'll sunt sortite
Îmi amintesc când T-Pain nu este doresc să lucreze cu mine
Masina mea in sine incepe, parcuri în sine şi autotunes
Cauză acum eu sunt în Aston
Am trecut de la având în oraşul meu încuiat
Pentru obtinerea tratate ca Kwame Kilpatrick
Şi acum eu sunt fantastic
Comparativ cu un nivel ridicat buruienilor
Şi voi toţi negrii la fel ca şi căţelele gossipin "pe un post de radio şi TV
Mă vezi, vom acoperi
Y'all buggin out ca Wendy Williams holbandu-se la o albină-stup
Şi cât de reală este că
Îmi amintesc semnarea ocupa prima mea şi acum eu sunt în cele mai bune două Pot să fac faţă cu faptul că
Acum, Bruno poate arăta fundul lui, fără a gag premiilor MTV

[Bruno Mars]
Tu şi eu ştiu cum e să fi dat jos
Forţată de a lupta
Dar in seara asta suntem în regulă
Deci, ţineţi sus lumina voastra
Lăsaţi-o să strălucească
Cauza asta pentru tine şi pentru mine, care trăiesc în visele noastre
Suntem cu toţii dreptul în cazul în care ar trebui să fim
Ridicaţi braţele mele stele larg am deschis ochii
Şi acum tot ce vreau pentru a vedea
Este un cer plin de brichete
Un complet de brichete de cer

| petro313 explică:

Nu vreau google translate!