| OmuFoarfeca a întrebat:

Va rog ajutor! am dar reset total la iphone4s fara sim inauntru iar acum imi arata ca se incarca si nu merge nici sa-l sting ce sa fac? Am pus si cartela si degeaba.

Răspuns Câştigător
| NeimaginabilA a răspuns:

Tine apasat pe butonul de pornire si pe butonul rotund din fata deoata timp de 20 de secunde.

2 răspunsuri:
| Hirom a răspuns:

Eu te pot ajuta doar la chestia cu bateria:
Am patit si eu la fel la un Samsung, imi apare ca sa incarca asa din senin. La mine singura optiune de a-l face a fost sa ma duc sa il schimb. Daca ai garantie la el du-te si schimbal cat mai ai timp daca nu asta e bafta ta. Dupa mine cred ca exista si alta varianta dar asta o stiu eu, FUNDITA?:ddd

| BeAmazing a răspuns:

Si eu am iphone 4s dar nu am dat niciodata resetare la el, eu cred ca trebuie sa-l lasi o perioada la incarcat pana se incarca si dupa aceea sa incerci sa-l deschizi!