| CristineDelaruss a întrebat:

Va rog AJUTOR URGENT! Este vorba de un baiat.are 15 ani (si eu 12). imi place foarte mult de el dar el nici nu stie ca exist. Are o iubita foarte populara.Imi place de el foarte mult si as vrea sa'i spun ce simt pentru el. Vreau sa va precizez ca peste 7 saptamani nu il voi mai vedea niciodata in viata.Pleaca la liceu.Imi este foarte greu. Plang tot timpul, zi si noapte si ma tai pentru unul care nu cred ca merita. Va rog ajutati-ma. Imi e foarte greu si mie, si prietenei mele care sufera tot asa pentru un baiat. Vreau sa ii dezvalui ce simt.
In ziua de 1 mai, cand am inceput sa dorm am visat cu el.Am visat ca eram la un festival in scoala. El statea langa mine si il tot chemama sa ii zic ce simt. Cand i'am zis a inceput sa se cam rada dar sa si planga si a zis "nu". Dupa o vreme iar l'am cheamt langa mine si i'am zis acelasi lucru.Am spus asa :
-De ce nu ma placi?
El a raspuns bland si mi-a zis :
-Nu am zis ca nu te plac!
Atunci m-am trezit si am inceput sa plang in hohote. Poate credeti ca e prostie dar mie nu mi se pare.Cum asi putea sa ii spun? Cum?

Răspuns Câştigător
| Bii26 a răspuns:

Sunt intr-o situatie asemanatoare.
sunt la dansuri cu un baiat si imi place mult de el. i-am spus prietenei mele care il cunostea, si ea, fiind mai nebuna, s-a dus si i-a spus totul! dar el a zambit si nu a mai spus nimic.eu la dansuri il privesc si el imi zambeste. imi dau seama ca ma place dar mi-e frica sa ii zic. dar maine(avand repetitii) o sa ma duc sa il intreb.deci,nu te rusina! nu fa ca mine! ca vei ramane trista si oricum nu vei stii ce simte el pentru tine! incearca! daca nu merge, treci peste! se mai intampla! asa este viata! nu poti s-o schimbi!

baftawinking te pup kiss

3 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Eu spun ca ar trebi sa faci rost de id-ul lui si sa-i spui asa. Fii pregatita pentru un posibil refuz.
Nu are rost totusi sa te consumi atat de mult, sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu as zice. FuCkYoUsElF. MAI bine cautatzi pe altu decat sa umbli dupa ala...parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa te resemnezi si gata. e mai greu si te va durea dar asta e singurul lucru bun pe care poti sa-l faci.am trecut si eu prin ceva asemanator. unele vise nu se pot indeplini imi pare rau sad