| TimariuLuisa a întrebat:

Va rog am nevoie de raspuns urgent.
Daca o inghetata are data de expirare iulie/2014, atunci inseamna ca expira la inceputul sau la sfarsitul lunii?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

"Iulie" e data aproximativa la care expira. O poti consuma in orice zi a lunii respective.

4 răspunsuri:
| Alphaking a răspuns:

Este data aproximativa, o poti manca oricand, pe parcursul respectivei luni, dar obligatoriu inainte de terminarea acesteia si de preferabil inainte de a II - a jumatate a lunii.

| Asim99 a răspuns:

Nu tine neaparat de data...o poti manca in iulie (CAM pe tot parcursul

| Pisicuta2 a răspuns:

O poti manca in orice zi a lunii Iulie.

| hello5 a răspuns:

De obicei la inceput; pe 1