| FabianYoanes a întrebat:

Va rog dati-mi niste sfaturi. Imi place de fata unui interlop, fata este cu 4 ani mai mare ca mine si nu stiu daca am sanse din cauza anilor + ca in familia mea nu sunt interlopi, am cativa in familia extinsa insa nu stiu daca as avea sanse cu ea.
Sa incerc sa ma bag in seama cu ea?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nici o sansa!
O fata, fie ea si fiica unui interlop, nu se uita la un copilas cand ea este ditamai domnisoara.
Incearca si garda ei de interlopi, iti vor rupe oasele.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| siriusblack98 a răspuns:

1. Ce inseamnă " este cu 4 ani mai mare ca mine "? Ca e o diferență între a avea tu 16 și ea 20 și alta să aibă ea 26 și tu 22.
2. Stai cuminte.

| just4ubr2015 a răspuns:

Daca esti barbat incearca daca esti domnisoara stai deoparte nu exista interlopi in Romania la noi e doar spiritul de turma un interlop in afara nu se lauda pe tik tok ca la noi nu se lauda ca are bani sunt discreti si isi vad de afacerile lor pe cand la noi se lauda ca cocalarii...

| ElvisVasile a răspuns:

Salut, Fabian. Io daca eram in locul tau nu ma bagam pe ea, suna periculos! da funda plshappy

| andreip33 a răspuns:

Sunt sigur ca vor aparea probleme pe parcurs, sfatul meu este sa nu laughing