| JustAStar a întrebat:

Va rog din tot sufletul sa-mi ziceti cum pot scapa de cosuri si puncte negre intr-o saptamana...natural...

Răspuns Câştigător
| mon@29 a răspuns:

Faci cam asa:
1. pui apa fierbinte in ceva si stai acoperita ca un prosop in cap cam 20 de min...
2. apoi te dai ca ulei de masline si stai si ca ala 10 min
3. te speli ca apa rece dupa
4.chestia tr sa o repeti poate din 2 in 2 zile.la mine functioneazawinking

4 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Trebuie sa intelegi ca aceste cosuri nu dispar brusc intr-o saptamana sau doua. Trebuie sa ai un fel de program. Prin urmare este necesara o alimentatie sanatoasa (mai putine dulciuri, sucuri acidulate si cat mai multe fructe si legume). Inca un ajutor impotriva cosurilor este si spalatul foarte des si cu sapun (de obicei sapunurile ca Lactacyd fac minuni) si clatit bine. Zinerytul este inca o optiune dar depinde, daca observi vreo simptoma nu il mai folosi. Sper ca te-am ajutat!

| JustAStar explică:

Ms mersi mersi

| poiuiyhvb a răspuns:

Cosmetician!
e natural!

| andreea1997_6022 a răspuns:

M-am epilat jos intre picioare si ma ustura ce trebuie sa fac numai pot de durere stiu ca e ceva intim dar numai pot sad