| Anonim_8036 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati sa aleg la ce liceu am sa merg!happy.Deci.Sunt in clasa a 8-a in TIMISOARA si am talent la desen(pictura, grafica etc.). Iar liceul de arte nu mi se pare un liceu bun.Designul vestimentar ma pasioneaza si el poate e chiar o obsesie.Va rog ajutati-ma sa-mi gasesc un liceu bun.happy

1 răspuns:
| Letitsnow a răspuns:

Asculta,eu stiu cele mai bune licee de arta din timisoara:
1. Pizzeria la licee de arta
2.Hai la desenat!
3.Noi nu suntem din timisoara asa ca intreaba-l pe Gigi.Cine-i Gigi? Gigi este fratele,varului,mamei,profesoarei de informatica de la tine de la scoala.E profa asta o cunoaste pe profa de arte care are un var,care are un prieten,care are o sora, care are o mama, care are o prietena care cunoaste un liceu de arta.
4.eu cunosc o prietena,care are o vara,care are o sora,care are o matusa,care are o mama, care are o vecina, care are ca prietena o profesoara de arta de la liceul La vasche qui rit.
5.Mai am o sora,care are o prietena,care,are o bunica,care are o prietena,care are o profesoara de engleza, care cunoaste o profesoara de istorie, care cunoaste o profesoara de arte de la Pensulica norocoasa!

Ne lasi cu scoala ta de arta?