| marieclaire a întrebat:

Va rog frumos sa raspundeti. m.am decis sa fac 2 ore de sala pe saptamana [adica 2 ore de pilates si 2 ore de taebo=marti si joi] si inot tot de 2 ori pe saptamana.intrebarile mele :
1.cat as putea sa slabesc si in cat timp?
2.as putea sa dau jos din grasime, dar in loc sa mi se faca muschi?
3. daca ma si infometez cum ar fi?
4.cata apa ar trebui sa beau pe zi?

multumesc frumos big grin

2 răspunsuri:
| devon a răspuns:

Nu face prostia sa te infomentezi ca... o sa ajungi un schelet. ca oricum la cat sport o sa faci... o sa poti sa mananci orice vreilaughing
si da... daca te duci la sala (2) si apa cata poti tongue

| row a răspuns:

Http://www.taebofitness.ro/, ar putea sa te ajute mult de tot :))