| hellokitty95 a întrebat:

Va rog imi spuneti numele baiatului blond cu parul mai lung care avea 16 ani care a cantat la Romanii au talent din 4 martie 2011 si numele melodiei pe care a cantat-o.Mercihappy!

Răspuns Câştigător
| Andrutsa15 a răspuns:

Tudor Todorutwinkinglove struck

6 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Poti vedea aici toti concurentii de ieri. www.romaniiautalent.ro

| Shift a răspuns:

Tudor Todorut e numele lui daca nu ma insel si a cantat melodia lui Bon Jovi- It`s my life. :d

| SaraAldi a răspuns:

Tudor Todut.asa stiu si melodia e Bon Jovi- it's my life.

| mitakumo a răspuns:

Parca era it's my life(slow) melodia

| Anda_6022 a răspuns:

Tudor todut-It's my life.Nu stie nimeni unde se gasesc episodul cu el pe internet?