| PisicutzaCenusie a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma! Nu stiu ce sa fac.Am o stare de 2 sap. de zile,parca tot in jur e gri,nu mai suport nimic in jur,fac tot mecanic,in orice vad nimic,parca am ceva pe creier un vual gri care nu ma lasa sa vad nimic. Sa ma bucur, am 16 ani,am vise necurate cu morti,cadavre,putrefactie,frica de lucruri necurat,stări lungi de melancolie ce sa faaac ma gandesc de multe ori sa ma omor, si acum cand scriu am impresie ca in jurul meu sunt mii de obiecte. orice as face nu imi revin.nu e un moft.e ceva de care nu pot trece. Daca le zic părintilor evita sa discute sau spun ca am astenie, va rog ajutati-massa :'( :'( :-X :'(:'( :'( :'(:'(:'(:'( :-X

5 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie explică:

Nu mai pot suportaaaaaaaaaaaaa

| PisicutzaCenusie explică:

Fac oricw, va dau bani, like uri la poze, orice dar dat-ni un raspuns. Ma ajutati mult.

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns (pentru PisicutzaCenusie):

Daca vrei poti sa ma adaugi pe Facebook si vorbim mai multe ok? https://www.facebook.com/mihaela.dulce.eu

| PisicutzaCenusie explică:

Nu veniti cu raspunsuri gen "relaxează-te"am incercaaat de mii de ori nu merge, daca nu mai scap?

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu prieteni sau consulta un psiholog. Incearca sa rezolvi asta.ps. Si eu am avut stari din astea. eu am trecut peste cu ajutorul prietenului meu cu care am vorbit tot ce misa intampla, tot ce ma inerva, inceraca sa faci la fel cu comunicare si cu ajutorului unui prieten bun poti sa treci NU TE INCHIDE TINE!