| 2420 a întrebat:

Vă rog mult îmi poate spune cineva care este numărul pentru relații cu clienții de la banca UniCredit la care trebuie să sun pentru schimbarea codului PIN în cazul în care m-am ales cu cardul bancar blocat din cauza uitării PIN-ului?

Am vorbit cu doamnele de la caserie de la UniCredit și dânsele mi-au spus că trebuie să apelez singur un număr anume dar am uitat care este acel număr folosit pentru relații cu clienții.

Știe careva vă rog care este numărul pentru relații cu clienții de la UniCredit pe care trebuie să îl apelez?

1 răspuns:
| Totenkampf a răspuns:

Ar trebui să îl ai pe spatele cardului.