| alexandrudominique a întrebat:

Va rog răspundeți repede, e urgent! CE SE ÎNTÂMPLA DACA uit buletinul la SIMULARE?

3 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Salut
Poti intra si cu carnetul de elev dar trebuie sa fie vizat pe acest an, sa aiba poza + semnatura director.
Daca iti uiti buletinul si nu ai carnet nu vei putea intra la examen sau simulare. Daca este in scoala ta s-ar putea sa te lase sa intri deoarece este normal sa fii elev din acea scoala. happy

| Demidol a răspuns:

Nu intri la simulare. Asa ca, nu-l uita!

| Quatae12 a răspuns:

Nu eşti primit la simulare sau la examen aşa că fă bine să nu-l uiţi!