| Lauralive a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am sims 3. L-am instalat pe cel original si vreau sa il instalez pe sims 3 Pets. Problema este ca atunci cand vreau sa instalez pets imi zice ca trebuie update la sims 3 original. Si imi zice sa dau clik numai ca imi zice update in progress. Please wait... doar ca dureaza super mult! Nu stiu ce sa fac!

1 răspuns:
| AdaLeo a răspuns:

Buna! Si eu am Sims2 totusi si apoi mi-am instalat si Sims2 Pets. Daca e dupa acelasi procedeu, cred ca trebuie sa introduci si codurile de la Sims3 simplu si cred ca trebuie sa si introduci la unele etapele CD-ul. Sper ca e de ajutor! Baftahappy