| originalvampire a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! happy Deci, am incercat sa-mi instalez windowsul si nu merge, am intrat si in BIOS si nu-mi apare ca la altii si la fel fac apas DEL. Orice windows CD bag in PC nu-mi apare nici cum sa-l instalez, pls help.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Adica ce nu-ti apare in Bios? Ai meniul de BOOT, intra in el si selecteaza ca prima optiune CD/DVD.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in bios, si dai la o categorie cu BOOT, si undeva la Boot Primary selectezi cd-rom. depinde de versiunea de bios pe care o ai, deoarece sunt versiuni diferite. sper ca vei reusi.