| Rukhsandra a întrebat:

VA ROG SA MA AJUTATI straight face...nu merge sa descarc poze din telefon in calculator crying(...am si cablu de date si programu' ala samsung pc studio 3 dar tot nu merge sad
imi scrie jos "not connected " ...credeti ca nu e bun cablu' de date? ori sunt eu prea "blonda "si nu stiu crying
dau fundita numai sa ma ajutati straight face

4 răspunsuri:
| melc a răspuns:

Vrei sa incarci pe cartela?
ca nu merge nici la mine, trebuie altfel thinking
deeeci, ca sa incarc de pe calc pe cartela, eu folosesc Total Commanderul big grin

| Georgy1033 a răspuns:

Cred ca nu este bun cablul sau nu l-ai bagat in calculator unde trebiue oricum mult succes te rog fundita

| Andrew_8561 a răspuns:

Pai normal;-? ar trebui sa mearga doar cu cablu de date fara program daca nu poate nu stii u sa umbli pe acel program ca sa le i-ei de pe telefon posbil mie mi-a lua multangryangryangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... Iati un bluetooth care sa il conect la pc si le trim prin bluetooth! Merge %

Funda?