| Cplmmmm a întrebat:

Va rog sa mă ajutați, va rog din suflet. Aveam 3 conturi de Instagram ( unu de 14k, unu de1, 7k si unu de 200 de urmăritori ) (era cont pers.) Si mi-au fost sparte si furate. Aveam aceeași parolă la toate conturile. Cum Dra*cu pot sa le recuperez? Va rog sa ma ajutați e foarte important pentru mine. Îmi vreau conturile napoi. A schimbat parola... Tot. Cum pot afla parola? Va rog bă, ajutați -ma. Daca îmi recapăt conturile va dau 100 de lei

1 răspuns:
| Stef98 a răspuns:

Salut,
Singura metoda prin care mai poti sa recapeti accesul catre conturi este sa folosesti acesta postarea de la Instagram :
https://help.instagram.com/149494825257596

Practic prin procesul descris mai sus echipa da la Instagram va analiza cererea ta si te vor ajuta sa iti recapeti contul.
Tu trebuie urmezi pasi descrisi de ei. si ai la indemana o adresa de mail pentru fiecare cont pe care doar tu o stii. pentru ca iti vor trimite un link diferit pe fiecare cont de mail si va trebui sa icarci o poza cu CI-ul ta. desigur... BLUREAZA CNP-ul, adresa,. lasa doar numele si poza.

Revino cu feedback, mult succes!