| laura_6693 a întrebat:

Va rog sa ma sfatuiti si pe mine ce sa fac! Eu am un iubit si o prietena foarte buna. din pacate prietena mea nu prea doreste sa iesim in oras toti 3 si asta ma deranjeaza enorm. Noi am mai avut inca 2 prietene dar care s-au dovedit a fi niste scorpii de fete. si numai vorbim cu ele si am ramas doar noi 2 prietene bune. Credeti`ma o iubesc mult ca pe o sora si vreau sa ii impac pe ambii ce sa fac? Ca eu trebuie sa ies in oras si cu ea si cu iubitu cum ma impart? deci nu stiu. e greu tare! Mai ales ca am incercat sa vorbesc cu iubitu sa-i explic da ma vrea numa pentru el si eu vr sa ies si cu ea. i-am zis sa se puna si in locul meu si tot degeaba ma lasa numa pentru azi dar celelalte zile cum fac? ea cu cine iese? va rog sa`mi spuneti parerea voastra. Va multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| madalinaaa89 a răspuns:

Ei bine, prin asta am trecut si eu si trebuie sa recunosc, nu e deloc placut.sad
de obicei mai chemam si pe altcineva sa vina cu noi, ca sa nu simta ea aiurea, iar eu cu iubitul meu evitam sa ne giugiulim toata ziua, pentru ca s-ar simti ea prost.
pe de alta parte, ai putea sa o ajuti sa-si faca si ea un prieten si sa iesiti toti 4 atunciwinking
succes!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Habar nu ai cat de mult evit eu treburile astea.Si din fericire prietena mea stie si imi respecta decizia. Te comporti oarecum diferit cand esti cu fetele si cand esti cu el.In cazul asta daca incerci sa impaci capra cu varza rezulta o tocanitalaughing
Sau in cel mai rau caz, ajungi in situatia horror sa fii pusa sa alegiI don't want to see

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Indiferent de sex, e de porc să ieşi cu un cuplu pentru că oricât de buni prieteni ţi-ar fi componenţii cuplului respectiv, tot te vei simţi în plus gen a cincea roată de la căruţă.
Eu niciodată nu ies cu un cuplu să iasă "gaşcă de 3".
Înţelege-o şi pe ea şi împarte-te cumva sau pune-o şi pe ea să mai vină cu cineva, altfel sigur nu va veni, ceea ce este normal.