| Madalina828481 a întrebat:

Va rog sa mi spuneti daca la tomograf se vede ca sunt fumatoare? Am lesinat si maine ma duc la tomograf. Am mai patit sa lesin dar nu a fost vorba de tomografie. mult nu fumez dar s-a acumulat fumul. parintii mei nu stiu absolut nimic si mi e frica. As putea sa fac ceva incat sa para ca doar am inhalat fumul? Stau langa multi fumatori. familie, prieteni. Si cand nu era legea cu fumatul, ieseam la suc foarte des si era mereu plin de fum. Mentionez si ca fac sport, asta ajuta plamanii. nu fumam in fiecare zi. odata pe saptamana. sau la 2 saptamani. Chiar in unele luni nu am fumat deloc..Va implooor sa raspundeti! Dau funda. E urgent!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se vede asa ceva. Si nu ar fi sfarsitul lumii daca maica-ta ar afla. Cand mai pui intrebarea asta? Ca ne-ai innebunit cu ea.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu ai mai pus de vreo 3 ori intrebarea asta?