| mihneaghita98 a întrebat:

Va rog si eu ceva frumos dac a puteti sa imi dati si mie un cont metin2 ro doar daca nu il folositi? va rog frumos sa mi-l dati daca vreti? dar sa fie macar de la lv 20 in sus si baiat? daca vreti sa mi-l dati dati-mi mesaj privat

4 răspunsuri:
| ghitza a răspuns:

Am si eu cont pe metin1.ro cu un caracter de razboinic de level 22, unul de ninja de 18, unul de sura de 10/11 cred si unul de saman da 9/10 cred. Dupa cum a spus si anonimul... ce dai pe el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cont de lv 36 pe metin2. Dar ce dai in schimbul contului?

| mihneaghita98 explică:

Va zic de unde sa va faceti cont si sa downloadati cel mai bun server privat romanesc adica faci lv 50 in 2 ore daca imi dati contul

| mihneaghita98 explică:

Mai dau si o fundita +hack ma orce metin2