| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog spuneți-mi cum să-mi prin părul în noaptea de Înviere ca să nu-mi dea foc cineva la păr - cu lumânarea? Sunt tunsă în scări.
- mai sunt unele cazuri când unii nu sunt atenți și te trezești că ai părul ars.
- vă rog ajutați-mă.
- fundă la cine îmi dă cele mai bune idei.
- mulțumesc.
- scuzați dacă am greșit categoria!

Răspuns Câştigător
| dana90 a răspuns:

Pai prindel coc cu agrafe, sau fal codita p o parte si trageo in fata sa iti vina pe langa umar pe piept

5 răspunsuri:
| JustMe6378962 a răspuns:

Prindeti-l intr-o coada de cal si ascunde-tio in haina sau geaca de pe tine, si pune-ti o caciula pe cap. A, si Paste fericit!:*

| Triixiie a răspuns (pentru JustMe6378962):

Faza e că nu prea stă în coadă de cal. :d altfel, mi-l prindeam.
Paște Fericit și ție!
- mulțumesc de sugestie!

| JustMe6378962 a răspuns:

Sau poti sa il prinzi cu mai multe clame, dar iti trebuie muuuulte clame...

| Annalina99 a răspuns:

Eu imi fac un coclove struckSa ai un paste fericit...Si eu sunt tunsa tot in scari laughing

| Triixiie a răspuns (pentru Annalina99):

Mersii - la fel. - la mine nu știu dacă stă în coc, dar încerc.