| giorgyana99 a întrebat:

Va rog spuneti-mi o cofiura uzuala de zi cu zi pe care o pot purta la scoala? Zilnic ma duc cu aceeasi coafiura:coada de cal si m-amsaturat de ea. Am parul destul de lung si nu imi sta bine daca il las desfacut. Va rog ajutati-ma. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| MaiiaAna a răspuns:

Poti incerca o coada impletita spic. si aici ai mai multe variante:
-o impletesti pe centru si coada va cadea pe spate -si va iesi dragut daca lasi si niste suvite p-afara love struck
- o impletesti intr-o parte si coada va cadea pe umar
sau coada cal de care vorbeai o poti transforma intr-un coc frumos big grin

Sunt mai multe chestii p care mi le fac eu la scoala daca vrei imi lasi id tau printr-un mesaj si iti explic mai bine, prin poze big grin