| Lolkkk a întrebat:

Va rog un raspuns, mama mea zice ca un prieten al meu nu isi face ziua dar el si-o face. Ea zice ca nu si-o face ca sunt restricții si eu vreau sa ma duc, dar eu cred ca ea nu ma lasa. Voi ce credeti, bine sta departe, ma duc cu bicicleta la el, va rog o soluție?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este indicat sa te duci nicaieri, ca acolo poti lua covid, aduci acasa, iti imbolnavesti mama si cine stie, poate moare din prostia ta.

| Wr3nch a răspuns:

Solutia e sa stai acasa. Sau sa vorbesti cu el, si mama lui sa o sune pe a ta si sa o convinga sa te lase.