| NomGol a întrebat:

Va rog un raspuns urgent!:trebuie sa trimit un document microsoft office word la o adresa de email dar cand apas pe iconita colorata din stanga sus de la microsoft word si dupa apas pe send si dupa pe email nu imi apare butonul de send imi apare doar to:
cc:
si subject
Funda pentru primul raspuns

Răspuns Câştigător
| yuly1 a răspuns:

La email dupa ce dai new email apare ce si zis tu(to
cc:
si subject).Mai sus scrie attachments.O sa ti se dceschida o fereastra sa alegi de acolo fisierul word dai open sau save(nu mai stiu exact), si gata.(normal dupa ce dai trimitere).Pa. Sper ca te-am ajutat.