| ciufiXXXXXX a întrebat:

Va rogggggggggggg ajutor! Mi-am mutat niste poze de pe dekstop intr-un fisier, iar pe cele de pe dekstop te-am sters, iar cand am dat sa vad pozele din fisier imi spune: elementul "." la care se refera aceasta comanda a fost modicicat sau sters, si nu mai poate funciona corespunzator. Stergeti aceasta comanda? Exista vreo posibilitate sa imi recuperez pozele.Va tog din suflet ajutor!

2 răspunsuri:
| wassyle1994 a răspuns:

Verifica in cosul de gunoi

| Bull4ever a răspuns:

Mda nici o sansa probabil ai facut shortcut la poze altfel numi pot inchipui.