| allnamesweretaken a întrebat:

Va rooog ajutati-ma ...deci cand eram mai mica jucam un joc cu un om thinking care ii facea farse altuia (un mos crd ca era ) si era cu nivele parca si prima data ii facea farse in casa la mosu ala si se ascundea in dulap sau nu mai stiu laughing farseoru mi se pare ca purta un pulover albastru pe gat in primul nivel laughing mrg daca stiti va rooooog dati-mi si mie un link de unde il pot descarcaa va rogggg :X:X:X:

3 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Jocul se numeste "Neighbours from hell".
http://www.neighbours-from-hell.com/

| xAvrilx a răspuns:

Il stiu si au aparut si partea a doua si partea a treia.
Neighbours from hell.Cauta pe www.myfilm.ro si downloadezi gratis. Fundita?

| cossmy a răspuns:

Neighbours from hell...era cu un burtos... e tareŞ==