Întrebare recomandată | sey1994 a întrebat:

Va salut TPU! Inspiratia mea se pare ca e pe 0. Iubita mea, face in 2 luni 18 ani si nu stiu ce cadou cat mai frumos, cat mai special ca doar vine din partea mea, sa-i ofer la petrecerea de majorat. M-am gandit la o cerere in casatorie laughing dar e prea grandios! Astept catev idei interesante!

Răspuns Câştigător
| gbtd a răspuns:

Poti sa ii darueti un urs de plus de ala mare la toate fetele le place asta sau darueti un buchet din 99 de trandrifi rosi si in mijloc unul alb sau doar ceva vreo bratara riun inel colier etc bafta

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Tu o cunosti, tu stii ce i-ar place. Fa-i ceva cu manutele tale... Sunt tutoriale de DYI-uri peste tot... De la felicitari pana la inele si bijuterii.