| Punkyy a întrebat:

Va`ti uitat la Pariu Cu Viata? Daca da, imi spuneti cum se cheama cantecul care il cantau toti atunci cand baiatul acela le-a spus ca parintii lui au murit intr-un accident de masina? [ nu prea stiu numele personajelor laughing ]

Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Bună Punky,
Da eu m-am uitat şi melodia care o cantă grupul se numeste ''If God was one of us''. Şi pe băiatul acela il cheamă Vlad. laughing
Sper că te-am ajutat.
Pa, pa. kiss

2 răspunsuri:
| pinkqueen98 a răspuns:

Buna scumpo:-* Melodia este :"Joan osborne-what if god was one of us" si o poti gasi aici
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| GummyBear05 a răspuns:

One of us