| maia_1924 a întrebat:

Va uitati la serialul "Ghost Whisperer" (mesaje de dincolo)? Va place Melinda? Mie imi place mult parul si hainele ei.:X

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Imi place serialul, cand am timp liber il urmaresc.

| teonamaria a răspuns:

Da...doamne imi place la nebunie actrita.si in film se imbraca super! rochitele ei ma innebunesc!

| teonamaria a răspuns:

Imi place mult serialul...si actrita e superba. Iubesc felul ei de a se imbraca.toate rochiitele alea!happyhappyhappy

| bluerose a răspuns:

Si mie imi place serialul, incepe azi la PRO TV la ora 18, 00.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt minunate.atat melinda cat si filmul.mie-mi place f mult serialul si mi se pare unul dintre cele mai bune,sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt minunate.atat melinda cat si filmul. mie-mi place f mult serialul si mi se pare unul dintre cele mai bune, sincer!