| Tinkerbell_5683 a întrebat:

Vand carti de clasa a-11-a si clasa a-12-a de diferite materii si diferite edituri : Clasa a-11-a : Limba si literatura Romana Editura Humanitas, Matematica Editura Teora (M2), Matematica Editura Mathpress, Geografie Editura Economina, Geografie Editura Corint, Chimie C1 Editura Art, Chimie C1 Editura LVS, Limba Germana( Limba 2 ) Editura Logos, Limba Franceza ( Limba 2 ) Editura Corint, Istorie Editura Corint, Fizica Editura Corint. Clasa a-12-a : Matematica (M2) Editura Carminis, Engleza Upstream Advanced C1 Editura Express Publishing ( se poate folosi si in clasa a-11-a si in clasa a-12-a), Gramatica limbii Engleze Grammarway Editura Express Publishing. Preturile sunt 15 Ron, fac si schimb cu memoratoare pentru Bac ( Romana, Biologie ) sau Carte de romana de clasa a-12-a Editura Corint coordonator Eugen Simion! Id de mess : tinkerbell_roxana@yahoo.com

1 răspuns:
| paul94 a răspuns:

MA INTERESEAZA Engleza Upstream Advanced C1 Editura Express Publishing (cu coperta rosie) si Matematica Editura Mathpress (daca e de Ganga M1-4 ore)