| tine a întrebat:

Vărog ajutaţima! am 14 ani si 51kg, dar muschi nimic numai sala, cesa fac sa slabesc si sa fac muschi, ajutaţima

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu trebuie neaparat sala incerca gimnastica in apa, taebo etc e mult mai agreabil si mai usor

| maryana5 a răspuns:

Wooow grasane oh go on
mananca cipsuri si slabestiwinking

| jani a răspuns:

Cred ca trebuie sa tii cont si de alimentatia ta...degeaba faci sala daca mananci neconsistent...nesanatos si nu dai importanta la ce contin alimentele din mancarea e zi cu zi... eventual poti contacta un nutritionist... el va sti sa-ti recomande produse pe baza de fibre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate incerca box... eu aveam 1.60 si 65 de kg...am fost l sala si la box...acum am 1.70 si 60 de kg...deci e destul d binewinking