| Alinnnnnna a întrebat:

Vb cu un baiat pe net.Am iesit impreuna doar o singura data, m-a invitat si a doua oara dar n-am putut iesi pentru ca trebuia sa plec din oras.Acum astept sa ma caute dar nu-mi scrie nimic. Daca ii scriu eu e foarte amabil, raspunde, glumeste, dar singur nu prea scrie.Si mereu e ocupat.Invata.Ce sa fac? Sa-i scriu eu? Si inca ceva imi place de el foarte mult, nu e prea devreme sa-l intreb direct daca are pe cineva?(blush)sau sa mai las ceva timp sa treaca? Nu vreau sa-l sperii.Mentionez faptul ca eu invat in Franta si el e FRANCEZ.Ps:stie de la o prietena comuna ca eu il plac))ce ma fac? help pls. funditaaa

2 răspunsuri:
| SoXiL a răspuns:

Spune-i asa...Cand se aduce la vorba o calitate despre el sa ii spui ce norocoasa e iubita lui si poate zice ca nu are. daca zice ca da sau ca nu e adevaat inseamna ca are.Si daca nu are sti uh mai departe ce sa faci big grin. funda pls

| ViperyX a răspuns:

Spune-i tot ce simti si isi va da seama ca si el te iubeste:X