| pixeltinker a întrebat:

Vi s-a întâmplat ca o persoana sa va spună ca nu suporta pe cineva, iar apoi sa o vedeți cu ea? Cum vi se par genu' asta de oameni?

Răspuns Câştigător
| IgnatVictor a răspuns:

O, dar am pățit așa ceva. Mi se urcă sângele la cap numai când mă gândesc la ce s-a întâmplat. Nu merită să acorzi timp și răbdare acestor persoane. Ei au un caracter josnic, iar asta mă dezgustă cel mai mult. Un sfat bun: ferește-te de asemenea lichele.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate să nu suporte într-adevăr acea persoană dar să se dea bine pe lângă ea în scopuri personale. Și eu am întâlnit persoane care ziceau că nu suportă alte persoane dar apoi vedeam că își dăteau like reciproc pe Facebook sau socializau. Depinde și de starea de moment, că și eu pot să zic la nervi despre cineva că nu-l/n-o suport și că-l/c-o dau naibi dacă mă întreabă cineva dar apoi să reflectez și să-mi dau seama că nu e așa și că am zis-o din impuls.

| Michaeel a răspuns:

Mi s-a întâmplat, și persoana care mi-a spus asa se întâmpla sa îmi fie cel mai bun prieten atunci. Urăsc acest tip de persoane, oamenii falși cu doua fete. O pierdere de vreme, încerc pe cât se poate sa ma îndepărtez sau sa exclud astfel de oameni.

| Peachdelight a răspuns:

Bine, tuturor ni se întâmpla. Pur și simplu oameni cu doua fețe. Nici nu are rost sa îți mai consumi energia gândindu-te acolo.