| AndreeaZM a întrebat:

Vi s-a intamplat sa tineti la persoanele care va urasc? Si daca da..de ce mai puteti tine la acele persoane?

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Da mi s-a întâmplat în puținele mele momente când țin la alte persoane (prefer să fiu sinceră cu mine și să recunosc că urăsc mai orice mai oricând mai oriunde)
De ce încă mai țin?
Nu știu, dar e inevitabil să n-am sentimente frumoase chiar dacă mă urăște chiar dacă uneori (sau mai des laughing) spun vorbe în care nu cred doar pentru că n-am o stare prea frumoasă momentan din cauza urei acele persoane.
Sper că ți-am fost de folos!

| kiki4201 a răspuns:

Heiii..parerea mea este ca ti la acele persoane fiindca sau atasat de tine si de viata ta si tu de ea/el iar atunci cand v-ati certat acum ii simti dorul...
Sper ca te-am ajutat>>>