| Diegoxyz a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata cand va uitati in oglinda sau normal sa uitati pentru cateva secunde cine sunteti? Gen e un sentiment ciudat de moment

2 răspunsuri:
| Alphacrow21 a răspuns:

Am patit-o de multe ori...

| And200G5 a răspuns:

Sincer nu...dar eu am un sentiment ciudat de parca mai este cineva cu mine in camera si acelasi sentiment il am si cand ma uit intr o oglinda. cred ca asta esti din cauza ca eu cred intr o oare care masura in spirite '' famtome '' si nu imi pot scoate anumite imagini din minte mai ales ca uneori mai stau pana foarte tarziu noaptea si mai aud sunete ciudate prin casa desi ar fi trebuit sa fiu obisnuit cu sunetele deoarece am pisica si mai darama una alta noaptea dar nu se intampa asa...