| al9264 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti fata in fata cu moartea? Ce vi s-a intamplat? Funda pentru cea mai interesanta poveste!

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Ma durea stomacul si nu mincasem nimic toata ziua, doar stateam in pat si dormeam, cind deschideam ochii si simteam ca ma doare iarasi, adormeam din nou. Inspre seara m-am trezit si nu ma durea deloc, aveam o foame nebuna, culmea era ca nu ma puteam ridica din pat, intratit eram de slabit ca nu mai aveam puteri si acasa nu era nimeni. Trebuie sa maninc ceva ca sa prind la puteri, deja mi se inegrea in fata ochilor dar eu nu puteam ajunge pina la bucatarie. Am depus tot efortul si tininduma de pereti am ajuns in bucatarie, tremurind bagam ce gaseam in gura. Uite asa am prins la puteri dar ma speriasem rau. Aveam 22 ani happy

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Pai odata am inghitit o furnica si m-a intepat in gat, si mi s-a umflat gatul si nu am mai putut sa respir.....si odata cand veneam de la scoala am trecut strada asa in graba, si era sa ma calce masina, si s-a oprit fix la un cm de minehee hee(Desi era o dacie.)

| AnneRoseRock a răspuns:

Pai... Mergeam cu bicicleta cu prietenii, pe un drum european, in apropierea unui sat. In partea dreapta erau 5 caini mari (aratau de parca erau turbati, iar mie mi-era destul de frica) si am incercat sa-i ocolesc asa ca m-am dat in dreapta drumului. Prietenii mei au ramas in partea stanga si tipau, dar eu nu intelegeam ce. Nu intelegeam pentru ca pur si simplu nu auzeam. Nu auzeam nimic. Apoi, brusc, o masina m-a lovit in partea stanga. Din fericire, am scapat cu cateva zgarieturi neinsemnate, cu cateva injuraturi de la sofer si cu bicicleta intacta...

| angelsorry a răspuns:

Pai intr-o imineata alergam si am trecut strada.M-am uitat in stanga si in dreapat si am vazut ca din stanga venea incet o masina si m-am decis sa trec, dar masina a prins viteza si a venit spre mine, m-a atins cu botul de la masina si am cazut jos in mijlocul drumului si urlam de mama focului ca nu voiam sa mor.M-am speiat foarte tare.N-a fost nimic foarte grav.M-a durut rau de tot spatele cateva saptamani si burta in locul in care m-a atins masina.