| xXLipHeartSweetieDudeXx a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa vedeti oameni sau o persoana pe care nu-i\nu o cunoasteti, pe strada de foarte multe ori? sau in parc, mall etc.

Răspuns Câştigător
| Anastasiaa a răspuns:

Da, dau nas in nas cu unele persoane pe care nu le cunosc dar imi sunt cu totul antipatice sau care din contra, imi plac foarte mult, desi nu le cunosc straight face cand ma lovesc de antipatici nu ii bag in seama si nu le tin minte mutrele, cu ceilalti incep sa ma bag in seama big grin. daca tot ne intalnim asa des, de ce nu legam si prietenii big grin?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

DA, tot timpul patesc asa.Chiar zilnic as putea spune.Asa se intampla in orasele mici. N-ai unde sa te duci ca dai de aceleasi persoane mereu. laughing straight face

| AdelinaPaula a răspuns:

Ceaoo big hug

Desigur.laughing
Prima data am avut senzatia ca am un deja-vu... dar oamenii circula.hee hee

Deci...nu este ceva neobishnuit.happy

| milena_1516 a răspuns:

Da de multe ori dar este o coincidenta cu una dintre aceste persoane m-am lovit VREU fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Si ma amuza la nebunielaughing. Foarte des, dimineata dau de un tip exact cand ies din scara. Mereu ne sincronizam.

| Dominikh a răspuns:

Hmm. da dese ory... iar cind vad persoana data de mai multe ori in aceeashi zi...am impresia ca ma spioneaza si incerc sa o cunosc