| melinda33 a întrebat:

Vi s-au intimplat vreodata minuni? credeti in ele?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Da, cred in minuni.Am avut un accident de masina(masina s-a rostogolit de aproximativ 2 ori) si am scapat doar cu cateva zgarieturi, insa s-a ales praful de masina.Consider ca a fost o minune faptul nu mi s-a intamplat nimic grav, atat mie, cat si prietenilor care erau cu mine in masina.

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da am avut parte de minuni.winkingDaca crezi in minuni ele oricand se pot indeplini.winking

Janina
| Janina a răspuns:

Era o fata la mine in facultate care era foarte bolnava, ii mai dadeau doctorii cateva ore de viata...de cand am aflat de boala ei m-am rugat la Dumnezeu ca daca exista cu adevarat sa imi demonstreze lasand-o in viata... iar fata traieste si acum happy
asta am considerat-o minunea mea

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu mi s-au intamplat... dar cred in posibilitatea realizarii lor.

| MisterKat a răspuns:

Eu nu am avut parte de minuni, dar orice e posibil!winkinghappy

| DenissaDeea a răspuns:

Sincer cred in minunii, in urma cu cateva luni o nepotica de doi ani de-a mea, era in stare foarte grava la un spital cu o boala de care nu se stia ca o are pana la varsta ei de doi ani, doar o minune o mai putea salva, si in ultima clipa au salvato medici ca printr-o minune, si multe altele care am trecut prin ele si trec...

| Paula a răspuns:

Minuni, poate, bucurii, sigur happy una din cea mai mare minune ii ca mi-a venit partenerul la dans fix atunci cand trebuia sa dansam day dreaming. Cand l-am sunat inainte cu vreo 10 minute inainte sa inceapa " proba mare " o zis ca acum o plecat din orasul respectiv unde avea consursul. orasul fiind la vreo 50-100 de km straight face deci am crezut ca moor... dar o venit happy desi am inceput cu vreo 10 min mai tarziu decat trebuia... ( cea mai recenta minune ) laughing

| copilu a răspuns:

Da .interesanta intrebarea daca am avea timp[ sa vedem minunile ce se intampla in jurul nostru poate am fi mai fericity. minuni se intampla zilnik doar k trec neobservate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunat e omul pe care il iubesc, minunea e ca inca mai exista oameni ca el si da, cred in minunihappy