| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare atât de grav dacă am tipat la iubita mea și am făcut-o proasta, idioata și i-am dat o palma in cap? Nu i-am dat tare. Asta pentru ca a greșit ceva la pastele pe care le făcea și îmi era foarte foame. S-a supărat, nu a mai vorbit, a plâns, eu am încercat de 2 ori sa o împac dar nu voia așa ca am lăsat-o in pace si după ceva timp se ridica și văd ca pleacă acasă fără sa zică nici măcar "pa". Nu e prea de tot? Adica avem un an nu mai suntem la început i-am zis pe fata, pana mea. Mai ales ca ea are prea multe pretenții dar nu oferă nimic in schimb. E cuminte, nu vorbește cu băieți, nu m-a înșelat, ma respecta, ma caută când ne certam dar de ex eu o aduc acasă și o pun la masa cu ai mei dar ea nu m-a adus niciodată acasă pe motiv ca ii e rușine de taicasu ca e mai dur și mai strict in legătura cu băieții și nu poate vorbi cu el. Mama ei a murit acum 3 ani și zice ca ii este greu dar eu cred ca dacă ma iubea cu adevărat făcea ceva pentru mine. Voi ce ziceți?

62 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ești un jegos și numa fiindcă ți se pare așa ceva amuzant, că refuz să cred că așa ceva e pe bune

| Ofiintă a răspuns:

Cred că fata respectivă nu are parte de susținere.
Mamă nu are, cu tatăl ei, probabil nu se înțelege, motivul pentru care incă nu te-a prezentat lui.
Pe deasupra, are un așa zis papițoi pe post de iubit cu mintea în păpușoi, care urlă, o înjură și o lovește.
Părerea mea este că nu meriti iubirea acelei fete.
Sper doar să aibă mentalitatea necesară incât să nu se mai întoarcă la tine.
Papițoi îngâmfat. Nu reprezinți tu mai mult decât fata respectivă. Nu ai absolut niciun motiv pentru care să te comporți astfel.
Nu meriți absolut nimic de la fata respectivă, decât un șut în dos.
Dacă esti tu atat de grozav, găsește o altă fată mai "selectă".

| AlinDenis a răspuns (pentru Ofiintă):

Da, nu se înțelege cu taicasu, am văzut cum ii vorbește când vine vorba de mine și el nu o înțelege ea pana la mine nu a avut relații serioase și nu i-a zis lu tacsu de nici un baiat din cauza ca el este prea strict nu prea o lasa și ei ii este Rușine de el. Dar chiar așa nu e in stare sa vorbească cu el, după un an de zile nu a făcut asta, putea sa ii spună ca ma iubește și ca avem deja un an și ca ar vrea sa ne facă cunoștința. Ce e așa greu. ei i se pare normal așa dar sa fie sănătoasă ma despart de ea vreau o relație normala

| UnDiavol a răspuns (pentru Ofiintă):

Da și asta este foarte bine spus

| AlinDenis a răspuns (pentru UnDiavol):

Acum ești de acord cu mine nu mai sunt bolnav?

| UnDiavol a răspuns (pentru AlinDenis):

Dacă te iubește cu Adevărată și tu simți asta cu Adevărată nu trebuie sate aducă acasă la tatăl ei dacă te iubește si simți asta cu Adevărată nu trebuie să-ți spună te iubesc
Faptele pe care le face pentru tine alea arată Adevărul faptele alea Conteza cu Adevărată tu ce faci? O Bati ca nu tia făcut paste? Ești bolnav? Zi ești? Ce dreacu ai cum sa faci așa ceva ești dus rău
Cum sate comporți așa S-o Bati S-o înjuri mai vi și zici de ia ca nu tia făcut paste nu știu cum revinoti!

Ai este frica sau Rușine de tasu omul nici măcar nu trebuie sa existe asta intre voi doi intelgi? Dacă nu vrea nu vrea Aia e îi este Rușine nici mama ei nu mai este ce ai ai loat Orazna te comporți atâta de infect și mizerabil

| UnDiavol a răspuns (pentru AlinDenis):

Nu sunt de acord cu tine ți-am data un sfat frățește dacă nu te iubește și îl iubește pe altul Aia e ce vrei să-ți mai spun eu?

Atâta știu și eu asta Fac și eu dar nu sa dau sau sa înjur am avut scăpări recunosc dar nu am înjurat-o nu știu dacă este înjuratura sama corectați dacă am greșit înjurăturile erau așa deșteapto proasto plângând ziceam asta in fine am înjurat Aia e atâta și asta online nu așa fata in fata cu nu mai aveam ficat dupa aia happy glumesc ara forța nu gluma

Am înjurat-o in gând aicia nu mint ce mi-a venit Aia am spus frate Aia e Recunosc asta am făcut da in gând nu in fata asa ceva nu este normla dacă spui in gând tot aia este doar ca nu se aude happy deci spune im gând asta ar fi o soluție foarte buna o știu de la mine baftă

| Ofiintă a răspuns (pentru AlinDenis):

Legat de situația cu tatăl ei, posibil să ai dreptate. Ar fi fost firesc să îi comunice despre relatia pe care o are cu tine.
Însă, toate aceste probleme se pot rezolva prin comunicare. Dacă nici așa nu se rezolvă, atunci te desparți, femei mai găsești.

| AlinDenis a răspuns (pentru Ofiintă):

Nici măcar nu-i spune ca se vede cu mine, îl minte ca se duce la nu știu ce prietena sau pleacă când nu e el acasă ca sa nu o vadă. Deci am dreptate ca asta cu tatal ei e motiv de despărțire, ea spune ca trebuie sa o înțeleg și ca nu e motiv sa ma despart de ea, ca sunt cu ea, ce treaba am cu taicasu. Pai atunci o sa îmi găsesc una care sa ma aduca și pe mine acasă la ea și sa ma prezinte părinților așa cum e normal. Nu una care nici măcar nu ii zice lu tacsu de mine. Mulțumesc ca mi-ai dat dreptate.

| Ofiintă a răspuns (pentru AlinDenis):

Așa să faci!

| AlinDenis a răspuns (pentru Ofiintă):

Sper ca nu ai fost ironic/a și chiar crezi ca am dreptate mai ales după cele spuse mai sus

| Ofiintă a răspuns (pentru AlinDenis):

Este dreptul tău să te desparți de cineva atunci când simți asta.
Evident că ai motive pentru care alegi să faci asta. Nu există să nu fie un motiv, oamenii nu se despart fără cel puțin un motiv determinat.
Pe de altă parte, nu există motive pentru care să lovești sau înjuri pe cineva. Nu există motive pentru abuzul fizic sau emoțional.

| Louissa a răspuns (pentru AlinDenis):

Hai sa îți zic ceva. Trebuia sa o intrebi de la început când ai văzut ca a trecut o luna, doua și nu te aduce acasă, trebuia sa discuți deschis cu ea și sa o intrebi dacă are de gând și crede ca te poate aduce vreodată acasă. Asta de la început, cât încă nu te iubea și nu se atașase de tine. Dacă pentru tine asta este un criteriu atât de important, mai important decât este ea pentru tine, atunci te desparteai de atunci și o lăsai in pace ca sigur își găsea pe cineva care sa i înțeleagă situația și sa o accepte așa cum e. Acum dacă te-ai despărțit de ea după un an și ceva din cauza a ceva ce știai de la început, ce ai rezolvat? Ai făcut-o și pe ea sa sufere și probabil sa nu mai aiba încredere in ea având in vedere modul in care te-ai comportat cu ea. Las-o in pace ca își găsește ea pe cineva mult mai bun decât tine

| Louissa a răspuns (pentru AlinDenis):

Dacă tot ai așteptat atât, puteai sa faci naiba sa merite și duceai lupta pana la capăt. Poate fata chiar are probleme cu tatal ei

| Louissa a răspuns (pentru AlinDenis):

Nu are nici o logica ceea ce ai făcut, nu ca țin eu cu ea ca e fata, dar asta nu e motiv de despărțire mai ales dacă ai așteptat atât. Acum ai făcut ca totul sa fie in zadar

| Violleta2022 a răspuns:

Daca eram in locul ei iti dadeam cu cratita in cap si te faceam idiot si bou, sa vad atunci cum te-ai fii simtit si daca mai consideri ca nu-i grav...
Daca nici pic de respect nu ai pentru femeia aia care iti gateste, de ce naiba nu pui mana sa-ti gatesti singur?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu îmi gătește mereu, cred ca a fost prima data când am încercat sa gătim împreuna pentru ca ea mi-a zis ca are pofta de paste carbonara și sa sa mergem sa mâncam in oras. Eu i-am propus sa facem noi acasă și a acceptat. Nu am obligat-o sau am pus-o eu sa îmi facă nimic. Plus de asta, citește și partea in care spun ca nu m-a adus acasă intr-un an de zile niciodată. Cum ți se pare?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca nu te-a dus la ea acasa niciodata intr-un an de zile, ce?
Nu-i obligata sa faca asta!
Are femeia motivele ei, de aceea amana momentul sau poate nu-i nimci de perzentat acolo.
In ce priveste violenta verbala si domestica, nu esti decat un animal, pentru ca asa ceva nu se afce NICIODATA unei femei.
Dupa cum spuneam, eu ti-as fi dat cu cratita in cap, in secunda urmatoare cand m-ai fii lovit!
Sincer, cred ca-i proasta daca mai sta inca cu tine, dupa acest eveniment violent.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic ca esti un troll

| Mosotti a răspuns (pentru suntserios):

Nu e troll, asa fac multi barbati. Sunt rai, ai dracu, violenti, nesimtiti, gelosi obsesiv.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic că dacă i-ai dat o palmă peste cap, nu o iubești cu adevărat, eu așa zic.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Normal ca și Dvs ignorați ce am zis mai sus cu prezentatul părinților

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce leg are prezentatul parintilor cu faptul ca ai fost rau si te-ai comportat f urat? Nici o legatura.
Ce ai facut nu se justifica orice ai zis si ai zice.
Asa cum am mai zis, are pretentii nu ofera nimic, dar stateai cu ea! Te contrazici.
Ca daca nu facea faza cu pestele, stateai cu ea desi nu ofera nimic in schimb, f interesant.

Si daca nu oferea nimic in schimb, tu de ce i-ai satisfacut pretentiile?! Ai ma ca macane.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Am fost rau Pt ca ea nu făcea nici un efort sa ma aducă la ea, și astfel îmi "manifestam" nemulțumirea știu ca nu e bine ce am făcut. Mulți băieți in locul meu ar fi lăsat-o de mult nici o luna nu ar mai fi stat cu ea dacă ea nu i-ar fi adus acasă la ea. Chiar și tu te ai fi despărțit de ea dacă ai fi fost in locul meu. Așa ca nu aveți nici un drept sa comentați, ca nu o sa mai găsească pe nimeni care sa stea atât după ea și sa aștepte atât. Eu nu am putut sa stau fără ea, așa ca in loc sa ma despart de ea am ales sa stau așa și sa îndur. Dar in unele momente mai izbucneau și eu

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce treaba avea ca te ducea la ea sau nu? Conta relatia voastra si atata, am intalnit cazuri cand parintii partenerului sau partenerei aveau problema si evita sa il duca pe celalalt acolo.
Putea sa nu ma duca niciodata!

Nu, majoritatea baietilor nu s-ar desparti de ea, si nici eu n-as face asta chiar daca nu ma duce la ea, ca intelegeam de ce nu ma duce.
Tu esti exceptia, tocmai ca stiu multe cazuri asa si isi vedeau de relatia lor daca se placeau.

Problema e ca asa ti-e felul, asta a fost doar ocazia sa iti arati felul, si la orice ocazie vei face la fel si cu altele, si vei pierde enorm.

Avem dreptul sa comentam, ca esti exceptia care a gresit total.
O sa gaseasca f rapid 100 alti baieti daca arata bine, nu sta ea dupa tine, stai tu cuminte, ca alalaltu nu o sa aiba problema cu asta.
O lasi daca nu se poarta bine cu tine, daca e rea, daca nu da ssex, asta da, e altceva, adica daca relatia nu e okey.
Ce, tu aveai rel cu ma-sa si tacsu?!

O sa izbucnesti mereu la orice chestie care nu-ti convine cu oricare, si tu vei indura singuratatea si dezamagirile, nu ceilalti care gasesc si maine pe altcineva.
Ti-am zis, a fost fata buna, ca altfel iti dadea cu ceva in cap si dupa aia pleca, sa vedem cum ramaneai, ramaneai mai de rahat.

Stiu caz cand i-a dat cu cratita in cap instant si a cazut ala jos, si a plecat. A fost asa rapid ca ala n-a avut timp sa reactioneze, noroc ca nu era ulei incins in ea.
Tot asa, a fost rau si s-a purtat urat aiurea.
Si cand s-a dus...peste ea ala, a mancat omor de la 4 barbati a treia zi de s-a calmat baiatu`. I-a pus sacu in cap si l-a tocat.

Parerea mea e sa umbli la comportamentul tau ca sa ai de castigat pe viitor.
Femeile mereu au mare avantaj in gasire de parteneri, sa nu uiti asta. Daca te iei de una sunt in stare alti barbati sa te omoare in bataie, invers nu.

| Mosotti a răspuns:

Normal ca e grav ce ai facut!
Si daca a gresit la peste ce?! Nu era asa o problema.
Deci asta iti e caracterul, si vei repeta din nou la urmatoarea ocazie si cu alta!

Bine ti-a facut ca a plecat, nici sa nu se mai intoarca. Ai vrut sa o zici pe fata nu? Ce pana ta, ti-ai aratat caracterul de fapt.
Cum sa stea fata cu asa ceva? O sa gaseasca pe cineva care o respecta si daca greseste mancarea.
Daca nu ofera nimic in schimb de ce mai stateai cu ea?!

Asa ca ghinion, asta e.
Revizuieste-ti caracterul si dupa aia sa ai pretentii sa nu te mai lase omu balta brusc.
Eu unu iti dadeam cu ceva in cap si dupa aia plecam.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, imbecilii astia ca tine ar trebui sa moara dracului singuri!

| Fatamuntilor a răspuns:

Cea ce trebuie sa tatii de fete vor fi foarte atenti in cea viitori pretendenti care aspira la inima lor.
Spui ca ai tipat la ea, ai jignit-o, ba chiar ai lovit-o. Poate mama ei nu a apucat sa o invete cu se face acea mancare. Apoi trebuie sa stii ca si gospodinelor experimntate li se intampla sa greseasca o mancare.Banuesc ca foarte tanara, in bucatarie inveti toata viata!
Zici ca nu l-ai cunoscut pe taica-su.Nu-i nimic.Vei avea ocazia sa il cunosti! Dar nu la modul pe care tu ti le-ai dorit.
Daca tu crezi ca femeile trebuie sa fie supuse barbatului, te inseli.Mai bine ramai la mamica si la taticu.
Respectul il primesti, dar si il oferi!

| LoveSleep a răspuns:

"Nu am înțepat-o tare, lasă că-și revine ea că-i la spital aici"

| SilentRain a răspuns:

Ai un caracter jegos si incapabil sa vezi asta

| AlinDenis a răspuns (pentru SilentRain):

La început eu m-am comportat exemplar cu ea nu avea absolut nici un motiv sa se despartă de mine și nu a știut sa aprecieze când eu eram in limba după ea, ea era indiferenta își bătea joc. Ea a fost specială Pt mine de asta e și prima fata pe care am adus-o acasă, dar apoi am aflat ca ii plăcea de unu când era cu mine și m -a mințit ca nu l-a plăcut niciodată. Stateam după ea și câte o luna ca sa ne vedem ca mintea ca nu o lasa tacsu sa iasă și eu asteptam ca prostu după ea și de unde ca putea sa iasă. Pai nu merita?

| SilentRain a răspuns (pentru AlinDenis):

Nu desteptule, trebuia sa o lasi...

| AlinDenis a răspuns (pentru SilentRain):

Pai am lăsat-o.

| zurick a răspuns:

Ești idiot fie că spui adevărul sau ești troll. Sper să rămâi singur

| Lukasssz a răspuns:

Vierme uman incadrat in rasa masculina ce esti, ar fi trebuit sa iti dea papuci de mult!

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu ai niciun drept pe lumea asta sa dai in cineva. Sub niciun motiv. "Nu e prea de tot?" La tine e prea de tot. Ai pretenția sa te prezinte tatălui ei cand tu te comporți așa cu ea? Are dreptate. Bine a făcut ca a plecat și nu a mai rămas și bine ar face dacă nu s-ar mai împăca cu tine vreodată.

| AlinDenis a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Lasa ca înainte eu nu ma comportam așa cu ea, ea și-a bătut joc de mine la început suferea după altul și cu mine a stat sa i treacă de ăla. Abia acum câteva luni am aflat asta și de atunci m-am schimbat fata de ea îmi e scârbă.Am stat după ea 1 an de zile am așteptat sa ma prezinte sa facă și ea ceva pentru mine. La început in primele 6-7-8 luni ma comportam cu ea exemplar nu ar fi avut absolut niciun motiv sa spună ca nu merit sa ma aducă acasă și tot nu a făcut-o. Altele își aduc iubiții acasă după maxim 3-4 luni. Pai nu merita sa fiu așa cu ea?

| UnDiavol a răspuns (pentru AlinDenis):

Nu merita sate comporți așa dacă ai văzut ca nu te vrea in viața ei nu te iubește nu vrea sa știe de existența ta și te urâțește pana la moarte și îl iubește pe altul de ce mai stai între ia și ăla? Dece stai între fericirea ei? sfat las-o sa fie fericit cu Adevărată nu ai ce săi oferi cei poate oferi ălaLas-o sa fie fericita ia a ales drumul ăla ia a vrut asta ia și dorit asta cu toată inima
Treba cu bătutul vorbesc serios nu este normla acolo ai deviată rău de tot nu este normla toate comportamentale alea îți spun frățește nu ma cert cu tine nici nu vreau sa demonstrez nimic eu spun ce am de spus in față la om acolo ești mizerabil rău de tot ai spus limba după ia nu-i nimic lasă trece și asta dacă tu ai aflată ca nu te iubește ai fost doar o experiența pentru ia atunci? Știu e imposibil de geba pun eu semnul întrebări happy Las-o sa fie fericita cu Adevărată dacă o iubești o lași sa traiesca cum vre aia nu cum vor alți cu vrei tu sa fie fericita cu Adevărată sași trăiască viața

Chiar de te-ar fi înșelată bătaia Nu este ruptă din rai asta este doar pentru oameni așa ceva exista la oameni bolnavi mizerabili spui explici vorbești ce este atâta de greu baftă

| Nirvanaaa a răspuns (pentru AlinDenis):

Nu, nu merita sa te comporți așa. Dacă știai ca suferea după altcineva și a stat cu tine ca sa ii treacă și dacă te deranja, frumos și civilizat era sa te desparti de ea și sa încheiați relația. Dacă îți e scârbă de ce stai cu ea? Desparte-te și lasă fata in pace. Dacă o jignești sigur nu te va prezenta tatălui ei niciodată sa stii, nu ar avea încredere.

| Eireann a răspuns:

Eu zic ca ii e mai bine fara tine. Pune mana si gateste daca nu iti convine. Lui maica-ta cand nu ii iese ceva in bucatarie asa ii faci?

| AlinDenis a răspuns (pentru Eireann):

Toți Săriți pe mine ca sunt un nenorocit dar ignorați partea in care am zis ca de un an de zile nu m-a adus si pe mine la ea acasă sa îmi facă cunoștința cu taicasu. Sa vedem unde mai găsește ea un baiat care sa se supere ca nu îl cunoaste pe taicasu ca in ziua de azi băieții vor doar aventuri eu voiam sa îl cunosc le taicasu sa ma introducă și pe mine in familia ei așa cum am făcut și eu, nu sa îmi bat joc de ea și sa nu ma intereseze. Tu dacă ești baiat ai sta cu una care sa nu te aducă acasă deloc intr-un an de zile? Sa stati doar la tine? Sau dacă ești fata ai sta cu un baiat dacă ai fi in situația asta? Sa nu te prezinte părinților după atâta timp?

| ForeverAlone97 a răspuns:

De ce i-ai dat o palma? Mai bine ii dadeai un pumn laughing

| anonim_4396 explică (pentru ForeverAlone97):

Pai merita sincer

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am glumit laughing

| NunuNini a răspuns:

Foarte grav!
Tu daca o iubeai cu adevarat, o invatai sa gateasca, nu o bateai. Apropo, stii sa gatesti? Sau ti-ai luat femeie care sa te spele, sa te hraneasca si la urma sa te si... iubeasca?

| UnDiavol a răspuns:

Eu zic sincer ești bolnava și mizerabil Tratează-te urgent!

Doară ca nu tia făcut niște paste te scoli sa dai? Ești infect omule sincer zic ești mizerabil cum sa dai ca nu ți-a făcut Pastele nu știu cum nu ajunge mai și înjuri și-a pierdut și mama și tu o tratezi așa dacă eram acolo somn ma jur pe Dumnezeu du-te la mata să-ți facă paste infecție să-ți spele rufele să-ți facă de mâncare cum sa nu plângă? Dacă o tratezi așa ce este robot? Cel bolnav om ești Tratează-te infecție de Animla ce ești.

| SilentRain a răspuns (pentru UnDiavol):

Pe altii ii vezi, pe tine nu te vezi?

| Gusticel a răspuns:

In locul ei iti turnam oala cu paste in cap.

| Gusticel a răspuns:

Sper ca esti doar un troll, ca daca nu, e grav.

| anonim_4396 explică (pentru Gusticel):

Și partea cu mersul la ea acasă cum ți se pare? Ca nu m-a adus la ea după atâta timp, numai la mine stateam și nu sari ca dacă am lovit-o normal ca nu merit și ca nu m-a adus. Ca asta cu lovitul s-a întâmplat pentru prima data de când suntem împreuna acum câteva zile. Noi suntem împreuna de un an, nu i-am dat motive sa creadă ca nu merit și tot nu m-a adus.

| Buzi213 a răspuns:

Nu inteleg un lucru, de ce tipul acesta de baieti rai si fuckboy este foarte placut de catre fete, iar tipul meu (ofer flori unei fete, sunt alaturi de ea in cele mai grele momente, nu dau in ea nici cu o floare, nu o jignesc, nu o injur, din putinul meu i-as da si ei, o iubesc cu adevarat mai pe scurt) ajunge sa fie dat deoparte si in final, tot noi suferim? Esti un jeg, sa iti fie rusine ca ai dat in ea, intr-o fata nu se da nici macar cu un pix, o fata se pretuieste, e precum un diamant. Si nu te lua dupa poza de profil, contul e de cand eram mic si nu mi-am mai schimbat poza, deci pana mea. Un jeg esti, atat

| dariaflorina a răspuns:

In primul rand, fara suparare, ai gresit grav! Nu asa se comporta cu o fata, indiferent de ce ar face, in niciun caz sa ii dai cu palma! Reactia ei a fost perfect normala. Tu bucura-te ca decat a plecat si nu a facut altceva mult mai urat!

| Louissa a răspuns:

Altu care e bou cu iubita lui fără sa aiba un motiv adevărat. O sa realizați voi mai târziu și o sa va para foarte rau de modul in care ne-ați tratat.winking

| Mosotti a răspuns (pentru Louissa):

Lasa ca gaseste pe una..cum stiam eu in Germania cateva, de il bate de il sparge si dupa aia pleaca. Le batea pe jigodii ca sa plateasca pentru comportamentul lor, si abia apoi plecau, nu asa plecat si atat.

| Louissa a răspuns:

Atât de egoist ești încât te gândești doar ca dacă te iubea făcea ea ceva pentru tine, dar nu ai încercat sa te pui in locul ei in legătura cu tatal ei, cine știe ce o fi in sufletul ei. Atâta timp cât vine la tine, îți face de mâncare, te respecta, te caută când va certați și e cuminte eu nu știu ce ți-ai mai putea dori. Pare iubita perfecta. Faza cu taicasu și cu mersul la ea acasă ce ai nevoie omule sa mergi la es acasă și sa îți facă cunoștința cu tacsu. Te uneori cu ea nu cu tacsu.

| dragosss127 a răspuns:

Frate,ești un nenorocit in pnm.Ai o fata așa cuminte și cu bun simț și tot tu faci fițe.Pai ea te iubește, dar tu pe ea nu.

| anonim_4396 explică (pentru dragosss127):

Când vorbea cu mine la început, îi plăcea de altul și îl lasa pe ăla sa o ia in brațe sa stea cu calu pe ea etc. Nu e ca și cum m-a înșelat, eram la început Adica doar vorbeam dar Dacă tu numești asta fata cuminte e problema ta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Capul*

| user12343u482 a răspuns:

Esti un jeg infernal sa nu ai parte de fericire in viata ta. nu meriti.

| LemonSour3 a răspuns:

Sper ca glumesti...pentru binele ei desparte-te de ea cat mai urgent!

| Justfilip23 a răspuns:

Din partea mea ai facut foarte bine! Si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare(la partea cu pastele). Nu e vina ta ca nu stie sa gateasca.