| Sophie a întrebat:

Vi se pare ca e mai bine sa fii singur la parinti, sau sa ai mai multi frati?
Mie imi place varianta cu fratii big grin.

4 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

...pai daca ai avea frati ai zice ca te-ai saturat si vrei sa fii singur/A la parinti, si acum esti singur/A la parinti vrei sa ai frati.eu cred ca ii mai bine cu fratii, eu sincer mi-am dorit o familie mare.si AM:X PWP:*

| allllll a răspuns:

Eu sunt singura la parinti si mi'e foarte bine. Daca ai frati e logic sa te certi...Si...nu vreau sa par egoista dar daca ai frati trebuie sa imparti dragostea parintilor cu ei.big grinbig grin

| maDd3xt3r a răspuns (pentru allllll):

Sunt de acord cu tine. Dar eu chiar sunt egoist, egocentrist si tot tacamul laughing...mi-e cel mai bine singur big grin

| Sophie explică:

M...casa e mai plina cu fratibig grin