| Bbbbbbbmona a întrebat:

Vi se pare ciudat, ca după 2 saptamani de cand vorbim, să mă alinte mai non stop? Precizez ca si față in fața o făce, dar uneori mi se pare prea exagerat, se ajunge si la inima meahee hee)

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Așa sunt unele persoane, foarte lipicioase și drăgăstoase, tu decizic dacă-ți place genu ăsta de comportament sau nu

| darrio2007 a răspuns:

Cine?

| sierra1 a răspuns:

Cinstit: așa-i că-ți place?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e ciudat, dar știi de ce o face, nu?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu imi pare ciudat, fiecare cum vrea. Daca tu te simti bine... este ok.

Sa va tina!

| Sofer a răspuns:

Ii zici sa te alinte mai puțin.

| siriusblack98 a răspuns:

Mna, fiecare cum gandeste. Desi mie unul mi se pare gagicareala din aia ieftina care tine 3 luni maxim. Pentru ca nu poti spune unei persoane ca o iubesti sau ca este inima ta dupa 2 saptamani de relatie. E prea fake.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presuspun că tu ești fată și te referi la un băiat. Ei bine, dacă în cazul în care tu ești o ea iar el te alintă, atunci poate înseamna că te îndrăgește mult, că e mai copilăros din fire și te dorește să te cocoloșească cu afecțiune. happy

| Michaeel a răspuns:

De ce sa fie ciudat? Sunt persoane care se apropie de oameni și devin afectuoși repede.

| Rivka a răspuns:

Da.