| Giulia97Anna a întrebat:

Vi se pare normal asa ceva? http://www.acasatv.ro/......video.html

4 răspunsuri:
| LauraaBlack a răspuns:

Bună. Normal că nu este normal aşa ceva. Este o prostie pe care o fac numai fiţoşii, oamenii înstăriţi care nu au ce face cu banii. Şi eu iubesc animalele dar totuşi, am lucruri mai importante de facut decât să le fac nuntă unor căţeluşi. E cea mai mare tâmpenie posibilă. Oare oamenii aceştia nu au ce să facă?!

| LittleMønster a răspuns:

Nu-i normala chestia asta, dar nici oamenii care fac asa ceva.Au prea multi bani si vor sa se expuna in felul asta.

| Giulia97Anna explică:

Da sigur ca nu e normal dar ce ma inerveanza si mai tare este ca ei fac nunta la niste javre urate si alti oameni mor de foame

| Elenutza_7555 a răspuns:

Mie una nu mi se pare normal, dar depinde acum de fiecare om.Sunt persoane care iubesc foarte mult cainii, pisicile si ii considera si pe ei niste"oameni" si de aceea ajung la gesturi de genul asta.Shi mai exista si posibilitatea ca pe oamenii respectivi sa ii dea banii afara din ksahee heeadeek daca au sps ca s-au facut mai multe pregatiri ca la o nunta de oamenibig grinbig grinbig grin. Acum ot ce e posibil in Romania noastrabig grinbig grinbig grinbig grin