| Amali23a a întrebat:

Vi se pare normal ca la 15 ani sa nu te lese parintii la cabane, sau la petreceri, sau evenimente? Adica pe mine nu ma lasa pentru ca le-a mancat televizorul creierul si au impresia ca daca ies afara o sa fiu violata sau Dumnezeu mai stie ce.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal, multi paranoici si destramate sant afara cand incui usa casei tale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da mi se pare normal ca la 15 ani sa nu ai astfel de libertate. Ai timp si de cabane

| Catrice a răspuns:

Nașpa de tine.

| IgnatVictor a răspuns:

Bună. Da, 15 ani este o vârstă nepotrivită pentru astfel de petreceri la cabane. Totuși, depinde cu cine îți petreci timpul acolo.
Când eram de vârsta ta, și eu mergeam la petreceri, dar cu persoane pe care le cunoșteam literalmente de tot atâta timp (părinții noștri erau prieteni în tinerețe, așa că noi, copiii, suntem prieteni încă de la naștere). Îți dai seama că dacă organizezi o petrecere cu cineva pe care îl cunoști de mai bine de un deceniu, părinții nu ar avea o problemă cu asta.

| alexandrunv a răspuns:

Mie mi se pare normal. Adevarul e ca se pot intampla multe iar cu timpul vei intelege si tu la randul tau de ce parintii tai procedeaza asa