| PsyhoChild a întrebat:

Vi se pare normal ca la romana (clasa a 12 a) sa va puna note din ce raspundeti in clasa, nu din ascultare sau test? Nu de alta dar m-am trezit cu un 6 fara sa ma asculte sau ceva si nu stiu ce sa fac in aceasta privinta, eu avand 10 la toate materiile. Profa este noua.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă ce ne spui e adevărat, ai dreptul să ceri baremul de notare (pentru nota obținută)

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Din câte știu poți să reclami lucru ăsta, să spui că ai fost notată fără ceva justificativ