| socipath63092 a întrebat:

Viata mea este un chin complet încă de când ma știu și nu exagerez deloc, mai merita sa trăiesc?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Aoleo, copilu', ce te chinuie asa tare? Talentul?!?

| socipath63092 explică (pentru Catrice):

Nu mai idioți în lumea asta...eu zic ca sufăr da când ma știu și tu faci mișto
ești o persoana minunata sper sa arzi în ciorba lu dracu.

| Catrice a răspuns (pentru socipath63092):

'Numai' în acest caz se scrie legat. Învață putina gramatica întâi.

| Rd79 a răspuns:

Pai da si tu niste exemple de ce te chinui. Cum ai vrea sa-ti dam un raspuns fara niciun exemplu?

| socipath63092 explică (pentru Catrice):

Da pentru ca fix asta conta în tot ceea ce am spus.you are a very stupid person.

| Catrice a răspuns (pentru socipath63092):

And you are a very funny guy. I think I will skip your person from now one.

| socipath63092 explică (pentru Catrice):

Ai putina engleza pe la cultul tastaturii bit*h

| Catrice a răspuns (pentru socipath63092):

Și tu niște limba română printre neuroni.