| DoamnaBieber a întrebat:

Vine sfarsitul lumii maine?crying

Răspuns Câştigător
| Andruska55 a răspuns:

Thomne fereste si pazeste daca nu o zis astia ca vine de 1 miliard de ori pe dracu fi stai calm frate ca nu mori asa usor mai trebuie sa ne mai chinuim nitel si apoi vede dumnezo ce face cu noi=]]

14 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu vine, stai lin.
Funda?happy

| Alecssa a răspuns:

Da. Vezi, lumea se sfarseste, iar tu n.ai apucat sa te mariti cu gayber. Ce lume cruda... sad

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiZz a răspuns:

Nu happy stai linistita sunt doar vrajeli.

| ɹαℓυ a răspuns:

Se zice ca la noi vine pe 22 mai(Duminica), dar eu nu cred.Nu crede asa ceva pentru ca noi vom muri atunci cand va decide Domnul de Sus, nu ca asa zic oamenii.
*Numai bine! happy

| Florin a răspuns:

Nimeni nu crede in asa ceva,sunt doar vrajeli, poti sa faci un sondaj de opinii si singurul are va pune da, va fi savantul care a spus asta. Funda?

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Da vinerolling on the floor). cand o sa aiba Dumnezeu chef sa scape de noiwinking

| anitza2000 a răspuns:

Da.cum a fost si in 2000happy

| WeLoveIceCream a răspuns:

Nu cred. daca crezi in dumnezeu, sfarsitul lumii va fi cand va veni el pe pamant.nu iti face grijiwinking

| MicutzaaPooh a răspuns:

Nu moare nimeni stai linistita laughing

| CatMeadow a răspuns:

Da! hai sa neo tragem sa murim fericiti!

| xXCrystyanXx a răspuns:

Stai linistit, nu vine nimic

| agresor024056 a răspuns:

Daca iti schimbi numele in "DoamnaIHateBieber" poate nu mai vine.

| Demonika15 a răspuns:

Nu vine