| iubiricii a întrebat:

Vinerea acasta plec intr-o excursie. si vrem sa le facem niste farse colegilor. dar nu cu pasta de dinti si din alea... ceva ideei?

Răspuns Câştigător
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Cea mai tare: a mers o singura data dar... Inainte sa doarma ii dai o doza de suc. Cand adoarme, ii pui mana intr-o cana cu apa calduta. El a facut pe el si eu am facut pe mine de ras. laughing)
Pe altul l-am tinut de nas in timp ce dormea, s-a ridicat breusc dupa 3 secunde si a inceput sa urle. Nu a vrut sa spuna de ce. Am dat 10 lei celei mai jegoase fete sa stea trei secunde langa el (victima) in pat cand dormea si l-am trezit. laughing) Fii atent cui faci glumele.

1 răspuns:
| MarioOnette a răspuns:

Speriatii transforminduva in fantome sau uite citeva idei http://www.youtube.com/watch?v=mT0ajaiRWLg