| raveicuta a întrebat:

Visez cu ochii deschisi de cateva zile imi tot vin in minte tot felul de "fantezii" cu un baiat cu care nici nu stiu daca exista, in visul meu baiatu asta e perfect asa cum mi-as dori eu, frumos cu muschi, ingrijit sensibil sincer dragastos e perfect mi-as dori macar sa stiu daca exista. Cred ca am luat de la fiecare baiat ce a fost mai bun ce mi-a placut mie si am construit un baiat perfect.
Nu pot sa il scot din minte.
vreun sfat?

2 răspunsuri:
| Bubu_7041 a răspuns:

Cauta'ti o persoana reala...
nimeni nu e perfect, dar merge :]

| ταξιδιώτης a răspuns:

De ce crezi ca nu exista astfel de baiat\baieti, adevarat acestia sunt mai modesti mai retinuti si mai greu de observat...priveste in jurul tau si-l vei descoperii.