| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Visez încontinuu pe fostul meu coleg si acum nu mai am nicio legătura cu el il visez fara sa ma gândesc la el si cand il visez nu vreau sa ma trezesc din acel vis si cand ma trezesc simt ca sunt suparata am vise foarte faine cu el dar nu stiu de ce il tot visez încontinuu puteți sa imi spuneti ce se intâmpla?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Pentru ca atunci cand ati fost colegi, il placeai, insa nu ai avut curajul sa i`o spui.Acest lucru s-a intiparit in subconstientul tau care devine activ noaptea, generand aceste vise.

| Yasmin875 a răspuns:

Îl visezi deoarece mai demult ai avut niște sentimente pentru el.Banuiesc ca ai fost îndrăgostită de el.

| Kathrinex a răspuns:

Poate că subconștientul tău încearcă să-ți spună că îl placi.