| anonim_4396 a întrebat:

Voi astia bogati, de la ce suferiti? Voi nu va faceti nici un fel de probleme ca "vezi doamne nu am ce pune pe masa la copii".

Răspuns Câştigător
| Xdreaper21 a răspuns:

Nu stiu sa imi zica si mie un bogat XD

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si sa mai zici tu ca zicala banii nu aduc fericirea e adevarata

| NAT0 a răspuns:

Și de aici rezultă datul în cap.laughing
Nu suferă de nimic, au tot ce vor.

| vanilla80 a răspuns:

Sunt bogați care suferă din cauza tristeții, nu prea vezi prieteni adevărați prind rândurile lor happy, cel puțin în RO. Aveam și noi prin liceu un bogat, toți eram prieteni cu el, toți profitam de el, dar el se simțea bine când ne făcea cinste că vorbea lumea cu el, da nu puteai să îl ai ca prieten că dacă îi spuneai un secret afla tot orașul laughing și după tot el era ceva gen mă simt singur, eh.

| Gabriella9980 a răspuns:

Si daca esti o persoana bogata, care e faza?
Persoanele astea bogate, au parte doar de lucruri materiale, crezi ca astea aduc cu adevarat fericirea?