| simpleuser a întrebat:

Voi ăștia cu "socializează", știți cum este în cazul meu?
Chiar și pe net... să zic Salut, întreb ceva despre om, îl întreb ceva de pasiuni, îi zic de muzică și de muzica pe care o mai editez, de ceva clipuri și atât.
Am încercat și pe Connected. Toate discuțiile s-au ***** foarte pe scurt.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, aii nu-i socilizare, daca contactezi omul sa-i spui ca tu editezi muzica. Ce-l intereseaza pe ala ce faci tu?
Nu asa se intra intr-o conversatie si nici nu se mentine in acest fel.
Reclama cu ce faci tu ti-o poti pune pe olx.ro sau alte site-rui cu oferete de servicii, dar nu pe site-urile de socializare!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să continui.

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Hmm.poate nu ai găsit persoana potrivită cu care sa discuți. Eu spre exemplu am câțiva prieteni online.și nu am probleme cum ca nu am ce vorbi cu ei. Gaseste pe cineva care sa-ți împărtășească pasiunile sau ceva de acest gen. ‘)